Meist

OÜ Eksklusiivviimistlusel on 100% naturaalse (eri)viimistlusega tegelemise kogemust juba üle 12 a.

Pakutavate teenuste hulka kuuluvad erinevad värvimise ja krohvimise tehnikad, seinamaalingud, bordüürid, vanutamine, aaderdamine ja imitatsioonid ning muud sellised eritööd.

Tegu pole tüüpilise viimistlusteenusega, kus poest ostetud värviämbril võetakse kaas maha, võõbatakse rulliga seina, saavutades ilmetu ja “steriilse” tulemuse. Kasutades sealjuures sünteetilisi värve, mis täis kemikaale ja säilitusaineid.

Kasutame end aja jooksul tõestanud tehnikaid, retsepte ja materjale, et tulemus oleks kvaliteetne ning autentne. Lisaks oleme omapoolt välja töötanud ja arendanud viimistlustehnikaid, mis on täiesti ainulaadsed ning kordumatud.

Meie poolt pakutavad lahendused on 100% naturaalsed.
Enamus värve valmistame ise, ruumi otstarbest ja kliendi soovidest lähtuvalt.
Arsenali kuuluvad näiteks kaseiinvärv, lubivärv, liimvärv, linaõlivärv, munaõli tempera, savivärv jne. Nad kõik on keskkonnasõbralikud, hingavad, allergiavabad, pika elueaga, vananevad esteetiliselt ja on lihtsalt renoveeritavad. Kõik koostisosad on 100% looduslikud.
Toonide valik on lõputu, sest toonime samuti ise, naturaalsete pigmentidega. Seega – piirideks on ainult fantaasia!
Ka kõik kasutatavad krohvid on looduslikud – lubikrohv, savikrohv, marmorlubikrohv, tadelakt jne.

Meie viimistluslahendused säilitavad vanemate elamute miljööväärtust ning hõngu. Aga samas muudavad ka kaasaegsed ruumid inimsõbralikumaks, looduslähedasemaks ning hubasemaks.

Pakume ka loodusliku viimistluse alast sisekujundusteenust.